poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Sweet as a Peach Balea - żel do golenia


Witam Was Słoneczka w nowym tygodniu! Ja Poniedziałek zaczynam drugimi zmianami, dzięki którym znajduję troszkę więcej czasu na bloga. Odkąd mieszkam w Niemczech i mam w zasięgu ręki drogerię DM, za każdym razem sięgam po nowy żel do golenia z ich oferty. Żele mają przepiękne opakowania, kuszą i co jakiś czas wychodzą nowe wersje zapachowe. Tym razem trafiłam na brzoskwiniową. Jak spisała się u mnie?


Jak już wyżej wspomniałam, opakowania żeli są naprawdę przepiękne i ciężko przejść obok nich obojętnie. W środku znajduje się 150ml produktu, które kosztuje lekko ponad 1 euro. Wracam do tych żeli, ponieważ do tej pory, wszystkie się u mnie sprawdziły. Zdradzę Wam już, że ten również mnie nie zawiódł! Pachnie chyba najpiękniej ze wszystkich, które miałam do tej pory. Czuć woń brzoskwini w połączeniu z cytryną, które dają iście wiosenną nutę. Przy jego używaniu widzę słoneczko, basen, wakacje.


Po wyciśnięciu żel jest pomarańczowy lecz po chwili zmienia się w ogromną białą piankę. Nie potrzeba go wiele aby nałożyć na całe nogi. Jest wydajny. Teraz wiosną i latem na pewno jego zużycie pójdzie mi o wiele szybciej niż zimą ale wcale nie ubolewam, to okazja by przetestować więcej wersji.


Pianka przeznaczona jest do skóry szczególnie wrażliwej. Po ogoleniu nogi są delikatnie nawilżone. Zapobiega zacięciu się, jak każda pianka i ułatwia golenie.


Lubię żele od Balea, jestem z nich zadowolona i na pewno będę sięgała dalej po kolejne wersje zapachowe. Znacie żele od Balea? Miałyście? Jakie są Wasze wrażenia? Dajcie znać w komentarzach! :) Udanego tygodnia wszystkim życzę :)


8 komentarzy:

 1. Nigdy nie miałam produktów Balea:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze, gdy jestem w DM, kupuję spory zapas tych pianek/żeli :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Musi mieć słodki fajny zapach <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/04/zapowiedz-stylizacji-babyblue.html

  OdpowiedzUsuń